این مطلب ۱۵۲ بار خوانده شده

روز جهانی قدس روز حماسه حضور ملل آزادیخواه و حق طلب است

سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام بمناسبت روز جهانی قدس با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد:روز جهانی قدس روز حماسه حضور ملل آزادیخواه و حق طلب است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش ایلام کوله بار به نقل از ایلام فردا،در بخشی از این بیانیه آمده است: روز قدس یادآور فریاد بلند امام خمینی (ره) در برابر آمریکا و مولود نامشروع آمریکا و انگلیس یعنی رژیم جعلی صهیونیستی است. روز قدس، روز اسلام و روز خیزش حق‌طلبان علیه جنایتکاران تاریخ و روز قیام مستضعفان عالم علیه مستکبران است. روز قدس روز فریاد مظلومیت ملتی است که با خون فرزندان خود پرده از چهره کریه صهیونیست جنایتکار، آمریکا و هم‌پیمانان آنها برداشت و ادعاهای مزورانه آنها در خصوص دموکراسی، حقوق بشر و  انسان‌دوستی را پوچ و بی‌معنا جلوه داد.
این بیانیه می‌افزاید: ره‌آوردهای روز جهانی قدس و حماسه حضور ملل آزادیخواه و حق طلب در همراهی با جهان اسلام در حمایت از قدس و انتفاضة فلسطین باعث افول هژمونی نظام سلطه بر منطقه‌ی راهبردی غرب آسیا و شمال آفریقا و آشکار شدن بیش از پیش ضعف و استیصال آمریکا و غرب در حفظ امنیت و حیات ننگین رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی شده است.
این بیانیه ادامه می‌دهد: تردیدی نیست که تحولات جاری در سطح منطقه به ویژه در صحنه سوریه، مصر، لبنان و فلسطین و نیز اقدام اخیر اتحادیه اروپا در قرار دادن نام شاخه نظامی حزب‌الله در فهرست گروه‌های تروریستی، بیانگر بازتولید راهبردی است که آمریکا، اروپا، ارتجاع عرب و رژیم صهیونیستی بطور مشترک برای هدف قرار دادن جبهه مقاومت ضدصهیونیستی و ایجاد انحراف و فروپاشی در روند بیداری اسلامی طراحی و عملیاتی کرده‌اند.
این بیانیه خاطرنشان می‌کند: با این وجود ستاره بخت دشمنان اسلام و قرآن رو به خاموشی است و رؤیای صهیونیست‌ها در ایجاد اسرائیل بزرگ از نیل تا فرات و تغییر نقشه منطقه و شکل‌گیری خاورمیانه جدید برای آمریکا هرگز تحقق نخواهد یافت و برخلاف تصور کاخ سفید و تل‌آویو جریان جهانی شدن با شاخص بیداری اسلامی با اقتدار و صلابت تکمیل و ان‌شاءالله در فرجام به آزادی بیت‌المقدس،  پایان اشغالگری و بازگشت فلسطینیان به سرزمین آبا و اجدادی خود منتهی خواهد شد.
این بیانیه می‌افزاید: بی‏شک حضور هوشیارانه ملت ایران اسلامی در روز قدس امسال نیز همچون همیشه، خط بطلانی بر دسیسه‌ها و القائات شیاطینی خواهد کشید که بر‌آنند تا وحدت و انسجام ملت های مسلمان را خدشه‌دار کرده و به نیات شوم خود دست یابند، اما زهی خیال باطل که آزادیخواهان در سرتاسر عالم اثبات خواهند کرد که این روز، مظهر وحدت امت اسلامی ‌در دفاع از ملت مظلوم فلسطین و روز به اهتزاز درآوردن پرچم قدس شریف خواهد بود.
امروز در شرایط حساسی که منطقه شاهد خیزش و بیداری اسلامی است و نقشه‌های استکبار جهانی برای مقابله با این بیداری از جمله شکستن محور مقاومت در سوریه هر روز با فتنه و د‌سیسه‌های رنگارنگ ‌ابعاد جدیدی به خود می‌گیرد بر همه مسلمین فر‌ض است که با حضور گسترده ‌و دشمن‌شکن در راهپیمایی روز قدس و حمایت از ستمدیدگان و آوارگان فلسطینی، پرچم عدالت و حق‌طلبی را در جهان برافراشته و با همه توان و قدرت، وعده الهی «و الارض یرثها عبادی الصالحون» را در مقابل دیدگان جهانیان به نمایش بگذارند‌‌.
این بیانیه یادآور می‌شود: ما پاسداران و بسیجیان سپاه امیرالمؤمنین (ع) ‌استان ایلام ضمن دعوت از تمامی اقشار مردم شهیدپرور و انقلابی استان جهت حضوری پرشور و دشمن‌شکن در راهپیمایی روز جهانی قدس ، دوشادوش ملت بصیر و همیشه در صحنه ایران اسلامی و گوش به فرمان مولا و مقتدای خود ولی امر مسلمین جهان‌، امام خامنه‌ای (‌مد ظله العالی)،  در مراسم و راهپیمایی این روز بزرگ و تاریخی حضور خواهیم یافت.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.