جانشین سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام:

اعزام هشت هزار دانش اموز به اردوی راهیان نور/دفاع مقدس گذشته روشن ملت ایران است

سرهنگ کریمیان جانشین سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام در مصاحبه با خبرنگار کوله بار بیان کرد: همزمان با هفته بسیج دانش اموزی، هشت هزار دانش اموز استان بصورت متمرکز از شهرستان دره شهر به مناطق جنگی خوزستان، مهران و شمالغرب استان اعزام شده اند.
همچنین ایشان هفته بسیج دانش آموزی و فرا رسیدن یوم الله ۱۳ ابان را به همه ملت شهید پرور ایران تبریک عرض کرد.

سرهنگ کریمیان جانشین سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام در مصاحبه با خبرنگار کوله بار  بیان کرد: همزمان با هفته بسیج دانش اموزی، هشت هزار دانش اموز استان بصورت متمرکز از شهرستان دره شهر به مناطق جنگی خوزستان، مهران و شمالغرب استان اعزام شده اند.

 همچنین ایشان  هفته بسیج دانش آموزی و فرا رسیدن یوم الله ۱۳ ابان را به همه ملت شهید پرور ایران تبریک عرض کرد

 وی بیان کرد: در دوران دفاع مقدس ۳۶ هزار دانش آموز در بهترین روزهای زندگیشان جان خود را نثار انقلاب کردن و این روزهای پر افتخار را برای ما به یادگار گذاشتند.

سرهنگ کریمیان بیان کرد: امروز همزمان با هفته بسیج دانش اموزی، هشت هزار دانش اموز استان بصورت متمرکز از شهرستان دره شهر به مناطق جنگی خوزستان، مهران و شمالغرب استان اعزام شده اند. جانشین سپاه امیرالمومنین(ع) ، ابراز کرد: این عزیزان به مدت دو روز از این مناطق که نمادی از افتخار ملت ایران می باشد بازدید کرده و برنامه های فرهنگی نیز برای انان در نظر گرفته شده است وی بیان کرد:  به فرموده رهبر انقلاب دفاع مقدس یک گنجینه است که باید استخراج شود و قطعا فن آوری این استخراج نیز اردوهای راهیان نور خواهد بود.

سرهنگ کریمیان اظهار کرد: اردوهای راهیان نور برای ارتباط دانش اموزان با معنویت، ایثار، از خودگذشتگی، تفکر بسیجی و ترویج فرهنگ شهادت طلبی برگزار می شود. وی بیان داشت:  فرهنگ دفاع مقدس باید در زندگی ما جاری و ساری باشد زیرا هشت سال با دست خالی در روزهای غربت و بی کسی ایران قله های افتخار را طی کردیم و اردوهای راهیان نور بعنوان یک کار و عملیات فرهنگی که ریشه ان در گذشته روشن ما یعنی دفاع مقدس نهفته است برگزار می شود .

 

https://ilam.koolebar.ir/node/641

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.