روتیتر
فرمانده سپاه امام صادق(ع):

سازمان بسیج رسانه محل خدمت‌رسانی به رسانه‌های استان بوشهر است

زیرتیتر
فرمانده سپاه امام صادق(ع) بوشهر گفت: سازمان بسیج رسانه محل خدمت‌رسانی به رسانه‌های استان بوشهر است که موفق شده هماهنگی مناسبی بین رسانه‌ها در سطح استان ایجاد کند که قابل تقدیر است.
شرح

به گزارش کوله بار از بوشهر، علی رزمجو امشب در آیین اختتامیه سومین جشنواره رسانه ای ابوذر اظهار داشت: کارکرد رسانه در تعمیق مسائل مختلف کشور مهم است.

وی افزود: کشورهای مختلف دنیا با هدف‌گذاری‌های دقیق در حوزه‌های مختلف تولید علم تلاش می‌کنند که نقش رسانه‌های پیشرو با شناخت صحیح ناشی از نیازسنجی‌ها با دو نگاه موضوع‌محور و مخاطب‌محور اقدام به تولید محتوا می‌کنند. 

فرمانده سپاه امام صادق(ع) بوشهر تصریح کرد: در حوزه مخاطب‌محور وقتی به رسانه‌های مختلف نگاه می‌کنیم، می‌بینیم در سنین مختلف و صنوف گوناگون و لایه‌های زیرین  جامعه کنکاش کرده و راه‌کارهای متفاوتی برای برون‌رفت از معظل ارائه می‌کنند.

رزمجو یادآور شد: رسانه‌های جمعی همواره به عنوان یک صنعت رو به رشد، در حال تحول هستند که با تامین محتوا خوراک‌های مورد نیازهای جامعه را برطرف می‌سازند.

وی بیان کرد: رسانه‌ها یکی از منابع مهم  قدرت هستند که به عنوان ابزاری برای نظارت، کنترل، مدیریت و نوع‌آوری در جامعه می‌توانند برای سایر منابع جانشینی مناسب باشند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) بوشهر اظهار داشت: رسانه‌ها عرصه‌هایی فراهم می‌کنند تا روز به روز زندگی مردم در ابعاد مختلف توسعه‌یافته‌تر شود و به عنوان پیام‌رسان و پل ارتباطی میان مردم و مسوولین نقش‌آفرینی می‌کنند.

رزمجو بیان کرد: سازمان بسیج رسانه محل خدمت‌رسانی رسانه‌های استان بوشهر است که موفق شده هماهنگی مناسبی بین رسانه‌ها در سطح استان ایجاد کند که قابل تقدیر است.

انتهای پیام/

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال ما شوید
https://ilam.koolebar.ir/node/710

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

Source URL: https://ilam.koolebar.ir/news/در-استان/سازمان-بسیج-رسانه-محل-خدمت‌رسانی-به-رسانه‌های-استان-بوشهر-است

List of links present in page